Cheshires – Хардкор
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Cheshires – Хардкор (Кліп)

«Жити життя – це грати хардкор», – стверджують музиканти альтернативного одеського гурту Cheshires, які нещодавно презентували свою першу роботу українською мовою. Зйомки нового кліпу «Хардкор» відбувалися на трьох різних локаціях – у театрі, на морському вокзалі та на околицях рідної для музикантів Одеси.

Режисером кліпу виступив гітарист команди Максим Денисенко. «Рівно місяць тому було закладено перші цеглини фундаменту нового кліпу гурту Cheshires – було знято перші кадри в «Театрі на Чайній». Потім було ще два виснажливих, холодних, але захоплюючих знімальних дні на околицях нічного міста, в лісі. Кілька тижнів пост-продакшену і сьогодні ми ділимося з вами готової роботою – новий кліп, новий сингл Cheshires, зроблений з трепетом і любов’ю до улюбленої справи! Я рідко беруся за організацію і виробництво кліпів, весь свій час практикуючи в основному монтаж, але так традиційно складається, що за виробництво відео для Cheshires – беруся обов’язково. Щоразу ми намагаємося ставити планку вище не тільки в музичних, але і в образотворчих формах, і за досягнення поточної планки хочеться сказати спасибі моїм друзям і колегам, усім хто супроводжував нас у створенні даного відео», – коментує режисер.

Зауважимо, що після творчої паузи команда повернулася не тільки з кліпом «Хардкор», а й із анонсом концертного виступу у столиці – вже за два дні, 5 квітня, Cheshires виступатимуть у Києві, в арт-клубі «Теплий Ламповий».

Cheshires – Хардкор
Cheshires y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *