Червень – Пісні новітнього часу
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Червень – Пісні новітнього часу ч.1 (EP)

Перед вами дебютні студійні напрацювання столичного рок-гурту «Червень», які музиканти об’єднали єдиною назвою «Пісні новітнього часу», уточнивши, що це лише перша частина серії їхніх авторських релізів. Свіжий EP включив у себе три нові композиції проекту, про який, скажемо відверто, навіть Google знає не надто багато, але ми для вас все ж дещо відкопали.

Отже, гурт «Червень» – це: Сергій Радзецький (бас), Юрій Іщенко (ударні) та лідер проекту Олексій Смик (вокал та гітара, авторство музики і текстів). Рік заснування формації точно не відомий, але не дивлячись на дебютний статус вищезгаданого релізу, соціальні мережі пам’ятають згадки про такий гурт, датовані ще 2012 роком. Запис EP «Пісні новітнього часу. Ч1», до речі, відбувався не де-небудь, а на відомій київській студії Revet Sound у Сергія Любинського, більш відомого як KNOB. А серед його клієнтів завжди не бракувало добре знайомих українському меломану команд – свого часу тут писалися і продовжують записуватись Vivienne Mort, The Hardkiss, MegamasS, Покруч, DETACH, PINS, Morphine Suffering, Stoned Jesus, Bohomolnyi та багато інших.

«Згадуючи останні три роки, всі ми з вами стали свідками багатьох доленосних подій, які назавжди змінили наше життя. Ці зміни є незворотними, вони стали підґрунтям для народження нового суспільства, що має з часом стати основою нового життєвого ладу. А всі пісні, які наразі знаходяться перед вами – це наша шана для всіх тих, хто поклав життя за те, щоб ці зміни стали можливими», – написав у Facebook вокаліст гурту «Червень».

Додамо, що всі презентовані треки наразі доступні для онлайн-прослуховування на SoundCloud та YouTube, де їх, до слова, чомусь обізвали повноформатним альбомом.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *