Cheros & Alexjazz & Sheemy – Мій Будинок
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Cheros & Alexjazz & Sheemy – Мій Будинок (Кліп)

Пропонуємо познайомитися з дебютним релізом музичного лейблу Past Future Jam – спільною роботою трьох його резидентів, які вже мають за плечима чималий досвід як сольної діяльності, так і співпраці з іншими артистами. Мова про Cheros (засновник Past Future Jam, Vinyl Dj, Sound Producer, Bounce Artist, Media Creator, переможець номінації The best track in Ukraine 2012 Chill Out), Alexjazz (MC, jazzy & mellow hip-hop виконавець), та Sheemy (Sound Producer M1 Chanel, DJ, або просто людина-оркестр).

«Все, що нас оточує – це і є наш дім. Саме про це наша пісня, саме про це ми хотіли сказати і в музичному відео», – говорять хлопці про нове відео «Мій Будинок».

Режисерами кліпу «Мій Будинок» у тандемі виступили Олексій Даруга та Артемій Черос, оператор-постановник – Максим Мельник. Нагадаємо, що у квітні 2016 року Artemy Cheros та Alexjazz випустили сингл «Мій будинок», який майже як за 2 роки свого існування знайшов велику кількість поціновувачів, а також побував у ротаціях багатьох українських радіостанцій, таких як «Наше Радіо», «Радіо NRJ», «Країна ФМ», DJ FM, «АвтоРадіо», «Львівська Хвиля», тощо. Згодом саунд-продюсер та діджей Sheemy запропонував свою версію треку, яка надала пісні нове життя і свіже дихання. Зйомки ролика до оновленої композиції відбувалися у столичному vinyl secret room «Vinylotheka», який у той день відвідали друзі музикантів і всі бажаючі прийняти участь у знімальному процесі.

Вже найближчим часом майбутні представники лейблу Past Future Jam обіцяють порадувати меломанів великою кількістю різножанрових релізів, тож слідкуйте за новинами.

Cheros & Alexjazz & Sheemy – Мій Будинок

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *