Artemy Cheros & Alexjazz – Мій Будинок
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Artemy Cheros & Alexjazz – Мій Будинок (Сингл)

Для всіх прихильників вітчизняної хіп-хоп та електронної музики маємо дуетну новинку від Alexjazz та Artemy Cheros під назвою «Мій будинок». Для початку слід трохи більше розказати вам про авторів цього інтернет-синглу: отже, Artemy Cheros є засновником та ідеологом ком’юніті Past Future Jam, електронним виконавцем, саунд-продюсером та діджеєм, а Alexjazz, він же Олексій Кириченко, – учасник формації KickitCrew. Олексій має власний джаз/хіп-хоп проект та раніше співпрацював у його рамках з такими вітчизняними виконавцями, як Сашко Положинський, Ірина Швайдак («Один в каное»), Анастасія Осипенко («Настя Зникає») та багатьма іншими.

«Будинок – це все, що нас оточує і те, що у нас росте в середині. Це наша берегиня, яку потрібно вирощувати. У нашій пісні «Мій будинок» можна легко прослідкувати лінію любові до життя, до свого оточення, а також любов та шану до міста Києва», – розповів нашому сайту Alexjazz.

Зовсім скоро свіжий сингл «Мій будинок» з`явиться на платформах онлайн-купівлі ліцензійного контенту iTunes та Google Play, тож всі бажаючі незабаром зможуть підтримати музикантів невеликим матеріальним внеском. Окрім того, Artemy Cheros та Alexjazz разом з усіма учасниками знімальної групи найближчим часом планують також розпочати зйомку офіційного кліпу на згадану композицію.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *