Анонси, Матеріали

Анонс: Чернівці, Коломия та Косів в очікуванні гурту «Очеретяний Кіт»

Відігравши на початку жовтня свою концертну програму у рамках благодійного фестивалю «Дунайська Січ 2016» в місті Ізмаїл, гурт «Очеретяний Кіт» продовжує свої музичні мандри Україною, презентуючи слухачам матеріал останнього студійного альбому «20 Кроків» та перевірені часом композиції.

Наступні зупинки «котів» відбудуться у Чернівцях, Коломиї та Косові, 20, 21 та 22 жовтня відповідно. У Чернівцях «Очеретяний Кіт» збиратиме друзів на 3-му поверсі ТРЦ DEPO`t (вул. Головна, 265 А), а у Коломиї лаунж-виступ відбудеться в приміщенні мистецького центру «Світовид» по вул. Лесі Українки, 32 А. У Косів музиканти завітають із презентацією «Яринової кухні» від ресторану «Водограй». Долучайтесь до офіційних сторінок-зустрічей у соціальних мережах та слідкуйте за новинами:

20/10 – Чернівці (20:00, вхід вільний)

21/10 – Коломия (19:00, вхід: 50 грн)

22/10 – Косів (19:00, вхід за запрошеннями)

Варто додати, що всі зібрані під час Коломийського виступу кошти, учасники гурту «Очеретяний Кіт» обіцяють спрямувати на благодійність. Окрім двох вищезгаданих виступів, задля накопичення достатньої кількості позитивних емоцій та музичного багажу перед зимовою сплячкою, «коти» запрошують усіх охочих на «Демидівські Вихідні» в селі Демидівка 28-30 жовтня. Більше деталей тут.

Чернівці та Коломия в очікуванні гурту «Очеретяний Кіт»
Косів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *