Саша Чемеров & Христина Соловій – Біжи тікай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Саша Чемеров & Христина Соловій – Біжи тікай (Кліп)

Саша Чемеров та Христина Соловій поділилися з меломанами своєю спільною роботою – піснею «Біжи, тікай» у супроводі офіційного кліпу. Режисером відео виступив Віктор Скуратовський.

За словами музикантів, у цій композиції йдеться про токсичність співзалежних стосунків. Автором слів і музики виступив Саша Чемеров (ех «Димна Суміш», The Gitas).

«Композиції «Біжи, тікай» судилося пройти досить довгий шлях, «обійшовши» популярних вітчизняних зірок. У ній іде мова про тих монстрів, які інколи просинаються у відносинах між закоханими, про напружене кохання, про неможливість існувати ані разом, ані поодинці. Моя ідея полягала у відтворенні в пісні унікального, але водночас знайомого кожному стану. І тут мені дуже допомогла дивовижна Христина Соловій із ніжним голосом та містичним образом, які максимально розкрилися у нашій спільній роботі. Тож пропоную до вашої уваги мікс популярної музики, естради дев’яностих, трепу та рокових елементів», – розповів Саша Чемеров.

Кліп «Біжи, тікай» довелося знімати в доволі складних погодних умовах біля Київського моря. Але навіть не зважаючи на холоднечу, вітер та дощ, знімальній команді таки вдалося створити дуже атмосферне відео.

«Мені здається, що нам вдалося показати у кліпі емоційний стан композиції, тривожність, тугу та сум за любов’ю. Можна помітити, що нам з Христиною було дуже складно під час зйомок через погодні умови. Відтак емоція, яку ви побачите у ролику – справжня», – додає Саша.

У свою чергу Христина Соловій зазначила, що стан, переданий у пісні, є подібним до солодкої, але дуже болісної пастки. «Комопзиція «Біжи, тікай» стала для мене відвертим експериментом, на який я зважилася завдяки Саші Чемерову, його особистості і творчій майстерності», – каже виконавиця.

Саша Чемеров & Христина Соловій – Біжи тікай
Музичні платформи
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *