CHEEV - Мрієшся
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

CHEEV – Мрієшся (Відео)

CHEEV (Влад Чижиков) – артист з Білорусі з унікальним виточеним вокалом, який переїхав в Україну в самий розпал локдауну. Музикант пише пісні українською мовою, які чіпляють за живе. Одна з його візитівок – пісня «Гарно так», яка отримала чималу кількість переглядів, шерів у соціальних мережах та позитивних відгуків. А новинка під назвою «Мрієшся» – продовження тієї історії.

За словами виконавця, у композиції «Мрієшся» йдеться про емоції людини після розставання зі своєю колишньою половинкою, про відчуття нового етапу у життя, який навіть не встигнувши розпочатися, наповнюється привидами з минулого.

«На написання пісні «Мрієшся» мене надихала концепція стрічки Крістофера Нолана під назвою «Початок», де йде мова про різні щаблі снів, у яких може знаходитися людина. Інколи навіть у нічних жахіттях бути легше, аніж в реальному житті. Утім, все ж таки, «Мрієшся» є піснею про кохання, де передається палітра почуттів людини після розлуки, яка поставила крапку у відносинах», – розповів CHEEV.

Режисура відео – Марія Романовська.

CHEEV – Мрієшся
Apple music


Ось як сприймали новинку від CHEEV меломани:

  • «Боже мій яка гарна пісня! Все ж таки яка гарна наша українська мова, яка вона мелодійна»;
  • «Кожне слово, кожна нота проникає в найпотаємніші глибини душі»;
  • «Так співати може тільки та людина, яка прожила кожне слово з цієї пісні»;
  • «Мурашки по всьому тілі від цих вібрацій»;
  • «Це однозначно щось нове в українському музичному просторi. Душевнi тексти, оксамитовий голос, неперевершене виконання».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *