CHEEV - Де моя любов живе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

CHEEV – Де моя любов живе (Кліп)

Співак CHEEV (Влад Чів) презентував новий кліп до пісні під назвою «Де моя любов живе», у якому підіймаються питання сучасних технологій, штучного інтелекту та їхньої здатності вгамувати реальний людський біль від втрати.

У своїй новій роботі виконавець розмірковує про те, чи підкоряться справжні почуття та емоції машинному алгоритму, та чи під силу прогресивним технологіям зробити людину щасливою.

CHEEV - Де моя любов живе

Режисером відео виступив Андрій Блажик.

Події кліпу «Де моя любов живе» розгортаються в майбутньому. За сюжетною лінією, головна героїня втратила свого чоловіка, але завдяки спеціальній прогресивній технології, вона має можливість практично оживити кохану людину – жити з нею у віртуальній симуляції. Втім, такому задуму не судилося принести дівчині омріяний результат, адже справжні почуття та кохання – поза зоною досягнення та розуміння штучного інтелекту. Віртуальний чоловік, якого втілив у кадрі CHEEV, не реагував на жінку та не демонстрував почуттів. Героїня, усвідомлюючи безперспективність віртуального життя, намагається завершити симуляцію та плаче від розпачу. І саме її сльози, той самий «людський» фактор, повпливали на фінал кліпу.

CHEEV – Де моя любов живе
AppleMusic | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *