Cheeky Cats – Вогні Старого Міста
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Cheeky Cats – Вогні Старого Міста (Сингл)

Учасники молодого столичного гурту Cheeky Cats нещодавно презентували слухачам свій новий студійний сингл під назвою «Вогні Старого Міста», який хлопці присвячують старовинному Місту Лева, а також яскравим романтичним почуттям, що так часто народжуються на його мальовничих вузьких вуличках. Авторство свіжої композиції належить директору колективу Івану Лузану (ex-Тінь Сонця, Сонцесвіт).

«Кожен учасник нашого гурту в захваті від Львова, він дуже близький всім нам і фактично став другою домівкою. Окрім сюжетної лінії Старого Міста та його унікальної атмосфери, у пісні присутня також любовна лінія. Куди ж без кохання?» – розповіли «Нотаткам» музиканти Cheeky Cats.

Спеціально до прем’єри нового синглу учасники Cheeky Cats організовують у соціальних мережах конкурс репостів із цінними подарунками: поділившись на своїй сторінці цим записом із новою піснею, ви матимете змогу виграти квитки на концерт гурту у Львові, що відбудеться 14 лютого, фірмову футболку або ж Гладкого Чарлі (брендового кота із вовни ручної роботи). Деталі за посиланням вище.

Наразі музиканти вже почали активно працювати над своїми майбутніми синглами, які увійдуть до дебютного студійного альбому проекту. Слідкуйте за новинами молодого колективу у соціальних мережах!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *