Cheeky Cats – Відчуваю тебе
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Cheeky Cats – Відчуваю тебе (Сингл)

Маємо для вас ще одну цікаву музичну новинку – на цей раз ми з радістю презентуємо до вашої уваги свіжу пісню хлопців зі столичного гурту Cheeky Cats під назвою «Відчуваю тебе», яка своїм весняним, сповненим кохання настроєм блискуче пасує до несподівано теплої та майже весняної погоди лютого. Окрім того, не забувайте, що зовсім скоро практично весь світ зануриться в романтичну атмосферу Дня закоханих, тож якщо у вас ще й досі не проклюнулися в настрої сентиментальні часточки, новий трек Cheeky Cats покликаний вирішити цю прикру проблему.

Запис, зведення та мастеринг нової пісні «Відчуваю тебе» відбувався на київській студії Soncesvit за сприяння саунд-продюсера Івана Лузана. «Це перший та далеко не останній студійний сингл Cheeky Cats у 2016 році. Хочемо побажати вам по-справжньому любити одне одного! А ми будемо й надалі любити та цінувати вас!» – написали в анотації музиканти.

Разом з тим, користуючись нагодою, учасники Cheeky Cats запросили всіх бажаючих на свої найближчі живі виступи, які відбудуться у Києві та Львові 6 та 14 лютого відповідно. Деталі київського та львівського виступу за посиланнями, не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *