ChaSom – Наді мною
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ChaSom – Наді мною (Лірик-відео)

Дівочий соул-бенд ChaSom презентував чуттєву роботу «Наді мною», яка стала першим оприлюдненим релізом з оновлений електронним звучанням. «Пронизливий, ласкавий голос і дещо цікаве, космічне», – говорить опис новинки у прес-релізі.

«Любий слухач, якщо тобі сподобалося – не мовчи! Дай зворотний зв’язок, адже ура, це перемога! Ура, ми дісталися до твого серденька! Не треба соромитися, скажи про це нам, скажи своїм друзям, знайомим і незнайомим. Зізнатися чесно, ми не знаємо нічогісінько про рекламу. Ми знаємо тільки як робити музику. Забігаючи наперед, по секрету скажемо, що скоро буде ще багато нової музики, різної, емоційної… Хто, якщо не ти, допоможе нам донести почуття до мільйонів сердець?» – запитують у меломанів учасниці ChaSom у соціальних мережах. До слова, залишити фідбек наразі можна під відео на YouTube, або ж на сторінці формації в Instagram.

Зведення та мастеринг: Softmorning.

Додамо, що майже одразу після презентації лірик-відео «Наді мною», учасниці проекту ChaSom також поділилися з усіма охочими своїм новеньким лайв-сетом з п’яти пісень, який можна переглянути за наступним лінком.

ChaSom – Наді мною
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *