Charm – Окрилена
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Charm – Окрилена (Відео)

До вашої уваги нова робота молодого гурту Charm під назвою «Окрилена», у якій музиканти піднімають тематику сновидінь, образів у них, а також їхнього відображення на реальне життя.

В основі пісні лежить історія про дівчину, яка бачить постать незнайомця у снах, день у день. Солодке та бажане марево почуттів немов переслідує її, але завжди зникає з останніми краплинами сну. Чому ж таке бажане та близьке – геть невловиме?

«Пісня «Окрилена» написана у жовтні минулого року. Її настрій – світла, щемлива туга. Натхненням для створення лірики став дивний сон посеред дня: саме про нього йдеться в пісні. Основним персонажем є образ невідомого чоловіка, що являється героїні пісні уві сні, полонивши всі її думки. Крізь сон вона намагається його впіймати, однак, він зникає, залишаючи по собі лиш знайому мелодію та посмішку на устах героїні, що прокидається», – розповіли «Нотаткам» учасники гурту.

Трек записано на студії Jenny Records.

Додамо, що серед найближчих планів гурту Charm – випустити дві композиції впродовж осені (українською та англійською мовами), зняти відеокліп, а також організувати масштабний концерт гурту у Львові, під час якого звучатимуть вже знайомі та нові треки.

Charm – Окрилена
Apple Music
Spotify
YouTube Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *