Чаламада – Пушлисьме
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чаламада – Пушлисьме! (Альбом)

Закарпатці з виноградівського гурту «Чаламада» продовжують нести русинську говірку у маси, підкріпивши її своїм щирим позитивом та ритмами у стилістиці реггі та ска-панку. Як ви вже зрозуміли, музиканти записали та оприлюднили свою першу повноформатну платівку під діалектичною назвою «Пушлисьме!» (заклик до руху вперед), що символізує старт. Альбом вмістив у себе десять треків загальною тривалістю без малого 40 хвилин, кожен з яких, за словами учасників команди, наповнено світлими емоціями, гарним настроєм та любов’ю до рідного краю.

Що цікаво, назву самого гурту «Чаламада» також було обрано не випадково, адже вона означає традиційний закарпатський салат. «Ми маємо досить різні музичні смаки і несхожі життєві позиції. Кожен з нас до «Чаламади» встиг пограти у різних проектах, але саме «Чаламада» поєднала нас, саме у ній кожен зміг додати власний особливий інгредієнт до цього музичного салату», – кажуть музиканти.

Як розповів «Нотаткам» лідер команди Роберт Тіводор, дебютний альбом «Пушлисьме!» можна вільно завантажити в Інтернеті, або ж придбати на фізичному компакт-диску, написавши музикантам за допомогою соціальних мереж. Він також зазначив, що «Чаламада» не збирається довго «почивати на лаврах» після видання довгоочікуваного релізу, та вже зараз активно формує сценарій майбутнього кліпу на ще одну нову поза-альбомну пісню «Діско». За планом команди, нове відео має побачити світ ближче до осені.

Українська музика: Чаламада – Пушлисьме!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. ВЯЧЕСЛАВ says:

    КЛАСНА МУЗИКА!!!

  2. Лоліта says:

    супер класна музика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *