Чаламада – Піціцько
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чаламада – Піціцько (EP)

Як і було обіцяно раніше, закарпатські музиканти з гурту «Чаламада» після презентації синглу виклали у мережу і новенький міні-альбом «Піціцько». До речі, слово «піпіцько» на закарпатській говірці означає «маленький», тому не дивно, що до релізу потрапили всього п’ять композицій.

За словами хлопців, кожна композиція міньйону – це те, що відбувалося з ними, або ж з їхніми друзями. «Ми працювали над альбомом цілий рік – це було накопичення, перезведення, тощо… До міні-альбомчика увійшли п’ять пісень, тому він так і називається. У кожній композиції присутні наші переживання, відчуття та життєвий досвід. Тому можна говорити, що у ньому оспівано різні життєві етапи, зокрема в основі пісні «Біціглі» лежить дитяча любов до велосипедів, у роботі «Діско» – юнацьке захоплення танцями, у треку «Три звізди» – відпочинок за кордоном, у «Солонині» – закарпатський колорит, і, нарешті, у роботі «Неба Край» – зрілі роздуми про сенс життя», – кажуть учасники гурту «Чаламада».

Альбом «Піціцько» записували на студії LLINESOUND у місті Ужгород, а його зведенням займався Руслан Талабіра. Наразі платівка вже доступна для ознайомлення та купівлі на більшості популярних медіа-майданчиках.

Варто додати, що наступний сингл музиканти планують видати ближче до весни і, відповідно до цього, мова у ньому піде про тепло та яскраві фарби весняної пори.

Чаламада – Піціцько
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *