Чаламада – Кукурудза, тингириця, мелай
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Чаламада – Кукурудза, тингириця, мелай (Кліп)

Маємо для вас смачну порцію аграрного ска-панку та закарпатського реггі від хлопців з гурту «Чаламада» з міста Виноградів Закарпатської області. Чому саме смачну? Все просто, адже на Закарпатті «Чаламадою» називають традиційний місцевий салат, а музиканти однойменного гурту вирішили назвати цим словом салат музичний, серед незмінних інгредієнтів якого значиться гарний настрій, позитив та особливий колорит.

Нещодавно учасники гурту «Чаламада» оприлюднили у мережі свою дебютну відео роботу – новий кліп на пісню «Кукурудза, тингириця, мелай» (три різні варіанти позначення кукурудзи – прим.). За словами музикантів, ідея відео, головні герої та знімальна група знайшлися досить швидко, але значні перерви у цій творчій роботі все ж таки мали місце.

«Це відео про будні сучасного фермера і романтику закарпатського села. При зйомці було багато цікавих моментів і курйозів, а іноді ми змушені були робити перерви на місяць і більше. Це організаційно складно: то комбайн не вийшов у поле, то головний герой збрив бороду і ми чекали доки вона відросте», – розповів «Нотаткам» лідер гурту Роберт Тіводор.

За роботу над своїм першим відео під назвою «Кукурудза, тингириця, мелай» учасники «Чаламади» висловлюють подяку Іштванові, Мішко-бачію, Яріку Русанюку та всім, хто був з ними під час зйомок і допомагав будь-яким способом. Окрім того, свою величезну подяку хлопці адресують Андрію Олагу за файно виконану операторську роботу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *