Чаламада – Disco
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чаламада – Disco (Кліп)

П’ять довгих місяців очікування і ось, новий кліп закарпатського гурту «Чаламада» під назвою Disco вже доступний для ознайомлення! У своєму свіжому ролику, знятому режисером Славою Кошаном та оператором Андрієм Олагом, музиканти запропонували глядачам трохи помандрувати у часі під акомпанемент популярної дискотечної музики, та, цілком можливо, впізнати у головних героях відео самих себе та власних родичів. Головна ідея даної ностальгічної роботи належить лідеру «Чаламади» Роберту Тіводору.

«Історія, яку ми змоделювали в нашому відео, стосується кожного. Проблема батьків і дітей завжди є актуальною. Майже кожен підліток зіштовхувався з ситуацією, коли батьки не пускають на вечірку, забуваючи, що в свій час самі були в схожій ситуації. Для цього ми вирішили трошки помандрувати на нашій машині часу і зазирнути у минуле як це відбувалось. Спочатку ми бачимо сучасність, потім в спогадах батька ми стрибаєм у круті 90-ті, а вже під кінець у далекі 70-ті. Хотілось максимально передати атмосферу цих епох. Для більшості з нас перший досвід дискотечної туси припадає на 90-ті, тому відклалися в пам’яті контроль – печатки на руки при вході, флюрисцентні лампи з підвішеними до стелі іграшками кислотних кольорів, примітивна світломузика, накиданий верхній одяг на стільцях по всьому периметрі приміщення, Доктор Албан, Скутер, джинси «Мальвіна»… Наші батьки розповідали, що в 70-ті дискотек не було, а були танці, на яких переважно виступали ВІА колективи, які грали на самопальних усілках та інструментах. Звичайно, що кожна епоха несла свої тенденції як в музиці, так і в моді, але бунтарський підлітковий дух завжди залишається незмінним», – розповів читачам «Нотаток» про Disco фронтмен гурту «Чаламада».

До речі, в одному з кадрів свіжого кліпу ви можете впізнати вокаліста ще одного відомого закарпатського гурту – Віктора Янцо з Rock-H. Що стосується самої пісня Disco, то вона увійде до нового альбому «Чаламади», який планується видати наприкінці цього року.

Українська музика: Чаламада – Disco

Чаламада у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *