Чаламада – Біціглі
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чаламада – Біціглі (Сингл)

Закарпатський гурт «Чаламада» випустив сингл про екологічний вид транспорту – «Біціглі», що на закарпатській говірці означає «велосипед». До речі, «Чаламада» – це традиційний закарпатський консервований салат з різних овочів, тож назва колективу символічно підкреслює поєднання таких музичних жанрів як ска-панк і реггі, що стали запорукою ліричного і водночас, такого енергійного та позитивного звучання.

«Взимку, коли холодно і слизько, так хочеться якихось теплих літніх спогадів. Хтось згадує море, хтось про похід в гори, а нам пригадалися поїдки на велосипеді. Дуже класно зібратися з друзями і поїхати кудись далеко, або ж просто відволіктися від буденних справ і трішки покататися. Тим паче, в дитинстві, багато з нас мріяло про нього – вірного товариша, який би помчав нас у країну мрій. Так, мова йде про велосипед. Але закарпатські дітлахи чекають саме на біціглі. І навіть коли вони стають дорослими, біціглі лишаються найзручнішим видом транспорту.

Цікаво, що першопочатково ідея виникла у нашого товариша Степана Ач, він же Чаклун, який читає реп закарпатською говіркою. В нашому краї велоспорт набрав неабиякої популярності, тож Чаклун написав текст, а ми вирішили його позичити і дещо переробити. Музику ж написав наш гітарист Василь Полаженицеь, який в момент натхнення лежав у травматології і дуже хотів рухатися, грати і їздити на біціглях як тільки вийде з лікарні», – розповів читачам «Нотаток» вокаліст гурту «Чаламада» Роберт Тіводор.

Прем’єра пісні «Біціглі» відбулася 20 січня 2020 року. Це вже другий сингл з майбутнього альбому «Піціцько», який вийде за підтримки лейблу RockSoulana Music. Слово «піціцько», до речі, закарпатською означає «маленький». Назва символічна, адже в альбомі буде лише п’ять пісень. Презентація цього міні-альбому відбудеться 24.01.2020 у місті Ужгород. Реліз записувався на студії LLINESOUND (м.Ужгород), а його зведенням займався Руслан Талабіра.

Чаламада – Біціглі
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *