ЧАКІР – То не я
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

ЧАКІР – То не я (Кліп)

Український хіп-хоп виконавець ЧАКІР презентує новий сингл «То не я» у стилі грайм (музичний жанр) та відеокліп на нього. З англійської мови «грайм» перекладається як «бруд», «бруднити». У музиці це грубий стиль, для якого характерні різкі і часто нецензурні вирази, агресивний біт.

Основним посилом синглу «То не я» є засудження соціуму, який виправдовує власні невдачі, звинувачуючи при цьому усіх, окрім себе. Зйомка/монтаж: Євген Білінський; ідея: Роман Корітчук.

«Все, що більшість із нас вміє робити – це скаржитись на те, як нам погано і заздрити та осуджувати тих, хто чогось досягнув, при цьому особисто не роблячи для цього рівно нічого», – стверджує ЧАКІР в анотації до новинки.

У кліпі переплітається декілька сюжетних ліній, у яких головний герой, уособлюючи соціум, опиняється у неприємних ситуаціях, намагаючись довести свою невинність у скоєному.

«Кліп на сингл «То не я» вже в мережі! Ну і, звичайно, трек доступний на всіх цифрових платформах. Дивіться, ставте лайки, залишайте коментарі, долучайте трек до своїх плей-листів. Приємного перегляду та прослуховування», – додає виконавець.

ЧАКІР – То не я
Google Play
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *