Марія Чайковська – Цілуй мене
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Марія Чайковська – Целуй меня (Альбом)

Чуттєва Марія Чайковська разом з музикантами свого гурту оприлюднила у мережі новий повноформатний альбом під назвою «Целуй меня», який нещодавно став доступний для вільного прослуховування в Інтернеті, зокрема в офіційній спільноті співачки ВКонтакті. Проте якщо ви бажаєте підтримати розвиток сучасної української музики, обов’язково придбайте ліцензійний контент за допомогою онлайн-сервісів iTunes чи Google Play, або ж замовте в свою колекцію фізичний компакт-диск, написавши для цього на пошту zakazdiskachayki@gmail.com .

Свіжа платівка вмістила в себе тринадцять авторських треків виконавиці, серед яких присутні як російськомовні, так й україномовні композиції. «Ну що, слухачі мої, рідні мені люди, повністю віддаю вам свій другий сольний альбом «Целуй меня». Я дуже люблю його, сподіваюсь, що полюбите і ви. Амінь», – написала Марія Чайковська у соціальних мережах.

Нагадаємо вам, що вищезгадана платівка є другим за ліком релізом у дискографії співачки: у 2011 році світ побачив дебютний long-play «Из тишины». Проте варто зазначити, що ці два альбоми достатньо різняться за своїм звучанням, насамперед через те, що в новопредставленому диску «Целуй меня» разом з Марією грають музиканти її гурту, дозволяючи матеріалу гнучко варіюватися між ніжною акустичною стилістикою та класичними роковими напрямками.

На сам кінець додамо, що вже цієї суботи, 12 грудня, всі прихильники Марії Чайковської зможуть побачити її живий міні-виступ у рамках телевізійного талант-шоу «X-фактор», куди Марію покликали у якості запрошеного гостя. Цікаво, що до неї запрошеними гостями були «Один в каное», Onuka, The Erised та імениті британці Hurts. Не пропустіть!

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Ілько із Запоріжжя says:

    WTF!?!?!? пітєр!?!?!? чому… як можна в такий час…

    1. «Рискнула я ее поставить в альбом, я вообще рисковая девчонка» (з інтерв’ю )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *