Марія Чайковська – Справжнє
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Марія Чайковська – Справжнє (Відео)

Українська виконавиця Марія Чайковська кілька днів тому оприлюднила на своєму новоствореному YouTube-каналі свіжий відеоролик до пісні «Справжнє», який являє собою фрагменти студійної роботи і різних концертних виступів Марії та її команди. Дана композиція потрапила до переліку треків останнього повноформатного альбому співачки під назвою «Квітка», доступного для купівлі на популярних онлайн-сервісах, або для замовлення у форматі CD (вартість компакт-диску 250 грн). Реліз згаданої платівки відбувся у жовтні 2017 року, але станом на сьогоднішній день, можливість ознайомитись з його пісенним матеріалом у режимі онлайн досі відсутня.

Що стосується самої пісні «Справжнє», то, відповідно до своєї назви, у ній йдеться про поняття правди, яка, звісно, в кожної людини може бути своєю, але, на думку Марії, єдина істинна правда – це, все ж таки, любов. Ще до виходу студійної платівки, дана композиція оприлюднювалась у мережі в якості веб-синглу, про який свого часу ми вже розповідали читачам «Нотаток».

«Друзі, ще влітку я обіцяла вам показати повну версію відео до пісні «Справжнє», пам’ятаєте? Ось-ось. А я от, тільки-но зараз згадала, що моя обіцянка досі знаходиться на стадії бездіяльності. А ще, не так давно, після семи років творчої діяльності, я завела собі YouTube-канал, тому це все чудово співпало», – коментує у дописі на сторінці Фейсбук Марія Чайковська.

Українська музика: Марія Чайковська – Справжнє

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *