Чумацький Шлях та Віктор Павлік – Шикидим
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях та Віктор Павлік – Шикидим (Відео)

Неочікувана, але весела новинка від хлопців з гурту «Чумацький Шлях»: музиканти записали cover-версію відомого свого часу хіта Віктора Павліка «Шикидим» та виконали її разом… з автором. Тож саме таким чином напередодні Нового 2016 року, головний хіт однойменного альбому Віктора Павліка 1998 року випуску отримав нове, потужно-рокове сучасне життя. До речі, сам Віктор неодноразово зазначав, що постійно наспівує цю композицію вже протягом 15 років, а тепер зможе ще й підігрувати на електрогітарі.

«Ідею зробити такий кавер на стареньку і всім відому пісню «Шикидим» ми мали ще з літа, але тоді у нас тривала робота над другим альбомом, тому було вирішено відкласти це на пізніше. Коли прийшов час цієї пісні, насамперед ми поділились ідеєю з Віктором Павліком, а після його схвалення одразу ж приступили до роботи», – розповів «Нотаткам» лідер «Чумацького Шляху» Сергій Строян.

Зазначимо, що до свіжої композиції також додається відеоролик студійної роботи над нею, відзнятий Валерієм Георгіяном, який до того ж займався його монтажем. Запис здійснено на студії ФДР.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Ірина says:

    нове життя старій пісні.Чудове звучання, супер пісня.Цілий день на повторі

  2. Денис says:

    Чудова пісня, згадав добрі часи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *