Чумацький Шлях – Ламай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Ламай (Кліп)

Музиканти команди «Чумацький Шлях» зняли новий кліп – ефектний гостросюжетний бойовик до пісні «Ламай» зі крайнього міні-альбому «Тисячу Років», презентованого навесні. В основу відео покладено поняття протистояння, у якому за маскою противника часто може ховатися ваше власне внутрішнє «я».

Режисером кліпу став знаний кліпмейкер Віктор Скуратовський, який, до слова, зовсім нещодавно презентував ще одні результати своєї творчої роботи для гурту «Друга Ріка».

Ідея кліпу полягає у постійній боротьбі як із навколишнім світом, так і з самим собою, і щоб отримати перемогу у цій складній життєвій грі, правила іноді потрібно порушувати. У кліпі існує постійний конфлікт між музикантами та їхнім вже брендовим образом Kozamonster, який упродовж всього відео грає роль навіженого водія-убивці на чорному автомобілі Ford Probe 1992 року. У кліпі була застосована справжня піротехніка та вогнемет, яким вокаліст в кінці спалює та підриває свого суперника.

Зйомки кліпу відбувалися на автодромі «Чайка» у Києві та тривали 18 годин. До знімального процесу було залучено близько 30 осіб, враховуючи пожежників, піротехніків та знімальну групу.

«Під час зйомок цього кліпу ми відчули себе справжніми голлівудськими акторами. Вогонь, вибухи, екстремальне водіння та рок-музика, – той день ми точно запам’ятаємо надовго. Особливо момент, коли нам потрібно було спокійно йти, а за спиною вибухав автомобіль, і не можна було проявляти жодних емоцій, щоб не зіпсувати кадр. Чесно кажучи, було трохи страшнувато. У кліпі не обійшлося і без виробничих травм. Був випадок, коли вокаліст Сергій, виконуючи стрибок на капот автомобіля, розбив лобове скло головою. Дуже шкода, що цей кадр так і не потрапив у кліп», – жартують музиканти.

Чумацький Шлях – Ламай (05/11/18)

Чумацький Шлях у FB
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *