Чумацький Шлях – Алфавіт
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Алфавіт (Кліп)

Близько одного місяця минуло з моменту презентації у мережі останнього синглу хмельницького колективу «Чумацький Шлях» під назвою «Алфавіт», і от, сьогодні, у перший день весни, музиканти презентують до нього офіційний супровідний відеоряд. Новий кліп колективу в чергове довірили знімати спеціалістам студії Sopilchar Video, а головні ролі музичної міні-стрічки виконали друзі гурту – Ярослав Шахторин та Аня Мотика, та ще тисячі випадкових акторів столиці.

«Відео вийшло у доволі нетрадиційному стилі та більше схожим на соціальний ролик, аніж на класичний музичний кліп. У зйомках взяли участь тисячі акторів і кожен з них грав свою роль. Дуже сподіваємось, що кожен глядач знайде у цьому кліпі щось «своє», і після перегляду, в його душі дещо залишиться. Ми свідомо не показували у відео самих себе, адже сюжет, який ми самі придумали, того не передбачав. Цілком можливо, що з точки зору якогось крутого піар менеджера, то є велика помилка, але зважаючи на те, що в нашій команді таких професіоналів немає, ми можемо виробляти практично все, що заманеться», – з посмішкою розповідає нашому сайту вокаліст гурту «Чумацький Шлях» Строян Сергій.

Нагадаємо, що дізнатися більше фактів про саму композицію «Алфавіт» ви також можете на нашому сайті за наступним посиланням, а ми лише зазначимо, що вона увійде до наступного студійного альбому гурту, робота над яким триває. Наразі відомо, що музиканти планують завершити усі роботи та видати третій лонг-плей своєї дискографії вже восени поточного року, а його звучання буде відрізнятись в першу чергу через перехід на нижчий стрій гітари. Слідкуйте за новинами команди!

Чумацький Шлях – Алфавіт

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Катерина Щеглівська says:

    Після того кліпу, де чувак над колискою на гітарі грає, виглядає якось дуже звичайно…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *