Cepasa – 100 Бажань
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Cepasa – 100 Бажань (Сингл)

Відомий електронний проект музиканта, вокаліста і саунд-продюсера Павла Ленченко під назвою Cepasa, вперше у своїй музичній історії презентує україномовний трек! Нова композиція «100 бажань» увійде до четвертого студійного альбому виконавця, але ще до цього її можна буде придбати на сервісах продажу музичного контенту у якості максі-синглу (із двома додатковими реміксами, також створеними Cepasa).

«100 бажань» – це дуже романтична пісня, у ній йдеться про спогади, які заховані десь глибоко в кожному з нас. Це легкий і в той же час серйозний трек, тому до вокалу і загального аранжування я ставив дуже високі вимоги, щоб все звучало насамперед щиро. Мені хотілося зберегти саунд Cepasa у музиці і в той же час не дуже навантажувати слухача різними ефектами. Продюсування цього треку зайняло дуже багато часу, тому, напевно, це наша найбільш складна робота. Тільки після того, як я отримав фінальний варіант мастерингу, я заспокоївся – все було саме так, як і мало бути, тож я з легкою душею видалив усі попередні версії. Я мріяв одного разу написати таку пісню, і ось тепер вона у нас є», – каже Павло Ленченко aka Cepasa.

Додамо, що наживо почути «100 бажань» від Cepasa зовсім скоро матимуть можливість тернополяни та всі гості «файного міста», куди вже за декілька днів проект завітає у повному складі (27 квiтня, Buhta Bar).

Українська музика: Cepasa – 100 Бажань

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *