Casa Ukrania – Misto
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Casa Ukrania – Misto (Сингл)

Одесити-експерементатори з гурту Casa Ukrania підготували для прихильників неформатної електронної музики свій новий авторський сингл під назвою Misto, що став після композиції Derevo другим оприлюдненим релізом з майбутнього альбому музикантів. Окрім самого треку, до складу свіжого максі-синглу увійшли три ремікси від r.roo, Tineidae та noOk.

За словами учасників Casa Ukrania, композиція «Місто» є яскраво вираженою сезонною роботою, тож нинішня осіння прохолода стала дуже вдалим тематичним періодом для її прем’єри. «У нашій пісні місто постає як самостійний організм, не завжди дружній до тих, хто в ньому живе. Це місто-паразит, місто-викрадач радості й тепла, місто-привид, що по краплині забирає життя, даруючи натомість лише страхи та погані сни. Представлені ремікси треку зробили наші старі друзі з часів попереднього айдіемного проекту Cloud Roots, за що ми висловлюємо їм велику щиру вдячність», – розповіла «Нотаткам» фронтвумен Casa Ukrania Наталя Гриценко.

Так само як і Derevo, Misto є доступним для вільного завантаження або купівлі за довільну символічну суму на сервісі Bandcamp. Обидва ці україномовні треки увійдуть до майбутнього повноформатного лонг-плею Casa Ukrania, робота над яким наразі триває.

Завантажити
Придбати


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *