Casa Ukrania – Derevo
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Casa Ukrania – Derevo (Сингл)

Шановні читачі, ми продовжуємо знайомити вас із цікавими вітчизняними музичними колективами, у тому числі й андерграундовими, творчість яких ми будемо продовжувати висвітлювати у майбутньому. Так сталося і сьогодні – ми пропонуємо до вашої уваги (та для ваших плей-листів) свіжий сингл під назвою Derevo від одеського етно-проекту Casa Ukrania, з творчістю якого, цілком можливо, певна частина з вас вже була знайома раніше, адже згаданому нами синглу передував цілий повноформатний альбом, випущений близько року тому.

Із попередньою десятитрековою платівкою Casa Ukrania ви можете ознайомитись на сервісі SoundCloud, а ми, в свою чергу, сфокусуємося на новому синглі Derevo, адже саме він, за словами учасників сімейного колективу, відображає вектор його майбутнього стилістичного розвитку. Чому проект сімейний? Тут все просто – наразі він функціонує у форматі дуету, сформованого подружжям.

«У нашій пісні Derevo, із точки зору сприйняття, дуже важливий використаний у ній образ, який нам давно хотілося розкрити. Мова йде про світове дерево – вся земна вісь за шаманською і не лише міфологією, ніби жива істота, що бачить всі часи й світи одночасно. Це дерево є центром Всесвіту, і саме від нього простягається шлях в будь-якому напрямку, це стародавня душа, що вічно спостерігає за незмінним життєвим кругообігом», – розповіла «Нотаткам» фронтвумен проекту Casa Ukrania Наталя Гриценко.

Наразі подружжя займається формуванням свого другого номерного альбому, який буде дещо різнитись зі своїм переважно електронним попередником, адже в майбутньому релізі, окрім електро-супроводу, буде також використано декілька живих інструментів. Окрім того, найближчими днями музиканти обіцяють також оприлюднити офіційне відео до новопредставленого синглу «Дерево», не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *