Casa Ukrania – Derevo
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Casa Ukrania – Derevo (Кліп)

Близько тижня тому «Нотатки» вже знайомили вас зі свіжим авторським синглом андеграунд-проекту Casa Ukrania під назвою «Дерево» (той хто пропустив публікацію, може віднайти її тут), аж ось, музиканти вже підготували до згаданого треку й офіційний відеоряд. Над створенням свіжого промо-кліпу, який днями з’явився у мережі, працював Роман Грабар.

«Ми мали десять свічок, лава-лампу, джукбокс, ліхтарик і цілу купу різних крутилок і кнопок всіх форм та забарвлень, а також гітару, той-піано, мелодику, книжкову шафа і трохи пораненого оператора. Не те щоб це був ідеальний набір для зйомок кліпу, але якщо ти вже почав грати інді-фолк, з часом стає важко зупинитися. Єдине, що викликало побоювання – це Єврейська лікарня, бо немає на світі нічого більш безпорадного, безвідповідального і зіпсованого, ніж нічний лікарняний двір. Втім, рано чи пізно ми мали пройти і цю погань», – написали в анотації учасники Casa Ukrania.

Після релізу відео до пісні «Дерево», обидва учасники Casa Ukrania тепер зможуть максимально сконцентруватися на роботі над своїм другим номерним альбомом, що обіцяє стати цікавою сумішшю акустики та електронних елементів. Слідкуйте за новинами від одеської формації на сторінках соціальних мереж.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *