Cardiomachine – Назавжди
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Cardiomachine – Назавжди (Сингл)

Друзі, разом з вами ми продовжуємо слідкувати за творчістю молодого столичного інді-рок гурту Cardiomachine та з радістю презентуємо третій за ліком студійний сингл хлопців, що отримав назву «Назавжди». Запис треку вже традиційно проходив на студії Crimy Records під керівництвом Сергія Пинчука (запис, зведення та мастеринг). Так само як й обидві попередні роботи гурту, новий трек можна вільно завантажити в Інтернеті.

«Це трохи панкова історія. Якщо казати про головну ідею композиції «Назавжди», то в її основі лежить особливий емоційний фон людини, який знаходиться на грані з розпачем. Адже інколи переживаєш такі ситуації, після яких хочеться розбивати все що бачиш і назавжди стирати зі своєї пам’яті людей або події, які викликають цей стан», – розповів «Нотаткам» фронтмен Cardiomachine Макс Лисенко.

Нагадаємо, що сьогоднішній новинці передували ще два авторських треки «Віддай» та «Мовчала ти», з якими ви завжди можете ознайомитись на нашому сайті. Зважаючи на доволі часту періодику появи релізів, наступна композиція від Cardiomachine не має змусити довго очікувати на себе, тож слідкуйте за новинами.

Також музиканти гурту зазначили у соціальних мережах, що наразі займаються активною підготовкою чималої кількості нового та цікавого авторського матеріалу для того, щоб поділитися ним зі слухачами безпосередньо під час великої концертної презентації дебютного повноформатного альбому, прем’єра якого вже знаходиться не за горами.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *