Cardiomachine – Мовчала Ти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Cardiomachine – Мовчала Ти (Сингл)

Свіжу пісню під назвою «Мовчала Ти» від зовсім юного столичного інді-рок гурту Cardiomachine можна вважати чи не зразковим дебютом для будь-якої молодої команди. Близько місяця тому музиканти закінчили всі роботи над першим треком своєї дискографії, які проходили на київській студії Crimy Records та оприлюднили їхні результати у соціальних мережах та спеціалізованих музичних сервісах. Зазначимо, що згадана дебютна композиція розповсюджується в Інтернеті на вільній основі, тож за бажання ви з легкістю можете завантажити та додати її до плей-листів власних гаджетів.

А таке бажання у багатьох слухачів обов’язково має виникнути, адже перед ними знаходиться безперечно якісний продукт із сучасним гармонійним аранжуванням, повністю витриманий в обраній стилістиці. Пісня «Мовчала Ти» – стильна робота молодих музикантів, які, продовжуючи працювати в подібному ключі, обов’язково досягнуть визнання широких слухацьких кіл.

Варто додати, що композиція «Мовчала Ти» встигла прозвучати і на телебаченні, в одній із серій серіалу «Київ вдень та вночі» на Новому каналі. І навіть не дивлячись на дуже відносну цікавість даного шоу, для першої пісні юної команди це, погодьтеся, успіх. Ну а наразі учасники Cardiomachine закінчують роботу над своїм другим синглом «Віддай», що має побачити світ вже найближчим часом.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *