Carbon – Жити
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Carbon – Жити! (Сингл)

Презентуємо вам свіжу життєствердну пісню львівського гурту Carbon із промовистою назвою «Жити!», яку музиканти нещодавно оприлюднили на хвилях місцевих радіостанцій та, з рештою, в Інтернеті. За словами учасників колективу, головна ідея новопредставленого треку – жити попри все, рухатись вперед та ніколи не відступатись від поставленої мети.

«Аранжування пісні «Жити!» було готове ще наприкінці весни 2015 року, питання стояло за відповідними словами, які мали бути неконьюктурними, тобто не спиратись прямо на злободенні сучасні теми. Ми не хотіли робити собі на тому піар. У той же час ми мали зробити композицію такою, щоб вона стала по-справжньому близькою для великої кількості людей, була зрозумілою та актуальною», – розповів нашому сайту вокаліст/гітарист Carbon Макс Лютий.

Далі робота над треком була призупинена через трагічну загибель друга музикантів Владіслава Левицького (справжнє ім’я Василь Левицький) в автокатастрофі поблизу Золочева. Один з учасників гурту був головним аранжувальником концерту пам`яті співака, тому весь час і увага були сконцентровані саме на цій події.

Презентація пісні «Жити!» відбулася на радіо FM Галичина у передачі «Файна Рандка» 19 вересня 2015 року. Музиканти і надалі обіцяють створювати цікавий та концептуальний аудіо/відео матеріал, тож слідкуйте за новинами Carbon у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *