Cape Cod - Матч Поінт
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Cape Cod – Матч Поінт (ЕР + кліп)

Учасники гурту Cape Cod презентували новий міні-альбом під назвою «Матч Поінт» з п’яти композицій, а також яскравий кліп до титульного треку.

Зазначимо, що презентація «Матч Поінт» початково була запланована на весну минулого року. Обкладинку для ЕР, наприклад, було знято за день до початку повномасштабного вторгнення ворога до нашої країни.

«Цей міні-альбом повинен був стати для нас новим рівнем у творчості, оскільки я почав самостійно писати тексти до пісень. Мені хотілося розмовляти зі своїм слухачем на рівних, підіймаючи теми саме мого покоління», – каже Максим Сікаленко, згадуючи роботу над релізом.

Cape Cod – Матч Поінт
Музичні платформи


«Час», «Ностальгія» – це історія про минуле до, меланхолійні згадки про прийдешнє. «Промінь» – це найтанцювальніший та найоптимістичніший трек про надію.

Cape Cod - Матч Поінт

«Матч Поінт» – фокус трек альбому, який акцентує увагу на складних часах у стосунках. Музично – це переосмислення музики 00-х, а візуально – це хорор-історія з інфлюєнсерами Духовним Личком та Вадимом Кириленко в головних ролях. Між закоханими у відео постає монстр, що алегорично – і відстань, і війна, і непорозуміння.

«Матч Поінт – ситуація в тенісі, коли один із гравців при виграші наступного очка стає переможцем матчу. Тому пісня про ситуацію у відносинах, коли людям не вистачає сил, щоб дотягнути до особистого щастя залежно від різних причин. Пісня про внутрішню боротьбу двох осіб на шляху до їхнього спільного щастя», – каже Максим Сікаленко.

«Це було фантастично. Ми не спали три дні, мерзли в лісі та всіляко розважалися. Насправді мені сподобалося, бо команда була максимально дружньою та підтримуючою і незважаючи на складне творче завдання, поставлене перед нами режисерами, ми отримували задоволення від процесу і багато сміялися», – ділиться враженнями від зйомок Духовне Личко.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *