Canvas - Live session
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Canvas – Live session

Сьогодні ми презентуємо вашій увазі нещодавно оприлюднений студійний live session молодого дніпропетровського гурту Canvas, який вмістив у себе шість авторських треків колективу, виконаних українською та російською мовами. Блюз-рок-проект Canvas було засновано лише наприкінці 2013 року і цей живий EP, записаний на студії Armada Sound, є першим офіційним релізом формації.

Як розповів нам вокаліст гурту Антон Шматко, всі хлопці трохи нервували перед записом, але в результаті музикантам вдалося зібратись, опанувати себе, та продемонструвати власні музичні навички під час запису широкому колу меломанів. Список треків міні-платівки являє собою компіляцію кращих пісень Canvas за версією самих учасників гурту , а також включає у себе декілька зовсім свіжих композицій.

«Це дуже цінний досвід, адже в основному ми граємо в різних закладах нашого міста і рідко записуємося студійно. Ми створюємо музику, яку слухаємо. Робимо її так, щоб у найпершу чергу вона подобалася нам самим. Ми вважаємо, що тільки так можна прийти до успіху: просто робити те, що тобі подобається, удосконалюватися і працювати над собою. Ми задоволені цим записом. Хоча б тому, що зараз ми чіткіше бачимо куди рухатися далі», – зазначив бас-гітарист Canvas Олександр Давиденко.

Залишити ваші відгуки про live session молодого музичного колективу ви можете на сторінці офіційної спільноти гурту ВКонтакті.

[fap_track id=”6343″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *