CallActive – Самурай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

CallActive – Самурай (Лірик-відео)

Панк-рок команда CallActive презентує нетипову для самої себе роботу «Самурай». У свіжій пісні музиканти віддалилися від звичних панк-мотивів на користь більш фанкового саунду. Зазначимо, що цей трек виконано українською мовою, що також виділяє його з попередніх релізів.

На додачу хлопці випустили lyric video на YouTube, чим виділили автентичність треку.

«У синглі йде мова про мрійливого хлопця, що марить подорожжю до найжаданішої країни світу – Японії. Відсилання до хентай, суші та якудзи гіпертрофовані, аби показати гумористичну складову. Також ми звернули увагу на україномовну лірику з елементами фолку, досить непритаманну CallActive», – кажуть про новинку музиканти.

Наразі послухати композицію «Самурай» від CallActive можна практично на всіх популярних стрімінгових платформах. Окрім того, користуючись нагодою, гурт CallActive запрошує на свій сольний концерт, що відбудеться в арт-клубі «Теплий Ламповий» 22 березня о 19:00. Окрім свіженького синглу, музиканти обіцяють виконати треки з першого демо-альбому «Іронія крізь сльози» та платівки Partyfon. Квитки на концерт за посиланням.

CallActive – Самурай
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *