CallActive – Partyfon
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

CallActive – Partyfon (Альбом)

«Напевно, кавера на «Ленінград» вже час залишити у минулому», – вирішили хлопці зі столичного гурту CallActive та вирішили сконцентруватися на власних авторських творах. Втім, твори ці, за стилістикою почали нагадувати саме роботи вищезгаданого санкт-петербурзького колективу, тому кияни вирішили від того не відмовлятися та зробити це своєрідною фішкою команди, оголосивши про появу в Україні свого Шнурова і ко – із трубами, гострим слівцем, гумором та відповідною атмосферою.

Всі свої актуальні музичні напрацювання команда зібрала та оприлюднила під єдиним заголовком Partyfon – саме таку назву отримав дебютний альбом колективу, записаний, між іншим, на відомій студії Bobina Records (завдяки небайдужим людям, які долучились до краудфандіногової кампанії по збору грошей). Загалом платівка вмістила у себе дванадцять треків, більшість з яких виконана російською мовою, але у трек-листі присутні також україномовний трек «Сама Лучча» та англомовна робота SMYT. До речі, всі ті, хто допоміг хлопцям записати реліз, отримають вільний вхід на концерт, фірмовий ексклюзивний мерч, диски, тощо, а декілька щасливчиків також будуть запрошені на репетиції гурту.

«Робота над альбомом Partyfon тривала з кінця 2015 року. Майже півтора року ми працювали над треклистом та записом усіх інструментів, яких до речі аж 8 (барабани, бас, 2 гітари, акордеон, труба, тромбон, саксофон). Головна ідея релізу – це музика, заснована на реальних подіях. Адже всі персонажі є абсолютно реальними, будь-який збіг із реальними людьми не є випадковим», – кажуть CallActive.

Додамо, що той самий концерт з нагоди презентації диску, на який учасники краудфандіногової кампанії отримають безкоштовні квитки, відбудеться вже сьогодні, 26 травня у клубі MonteRay.

CallActive – Partyfon

Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. діма says:

    круті чуваки!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *