12 пісень, якими Був’є не хоче нікому нічого доводити
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Був’є – 12 пісень, якими Був’є не хоче нікому нічого доводити (Альбом)

Проект Олександра Положинського «Був’є» святкує п’ятиріччя та презентує другий студійний альбом! З нагоди ювілею, колектив підготував подарунок усім своїм прихильникам – реліз другого альбому під назвою «12 Пісень, Якими БУВ’Є Не Хоче Нікому Нічого Доводити».

Назву альбому Олександр Положинський запропонував вигадати усім охочим і написати свої варіанти у Фейсбук. За задумом, назва мала перегукуватись із назвою дебютного альбому Був’є «12 Пісень, Якими БУВ’Є Сповіщає Про Своє Існування» (який був презентований ще на початку 2016 року). З усіх запропонованих варіантів, «12 Пісень, Якими БУВ’Є Не Хоче Нікому Нічого Доводити» видався найцікавішим та зайняв почесне місце на обкладинці.

Єдиним презентованим синглом з альбому стала пісня «Сонечко Шкварить», кліп на яку було опубліковано влітку 2018 року, тому лонгплей став для всіх повною несподіванкою. Класично автор усіх пісень – Олександр Положинський, а за музичну складову відповідав саунд-продюсер «Був’є» Роман Сорока, на луцькій студії якого і велась уся робота над альбомом.

«Прикро, звісно, що дописи про творчість не викликають такого ажіотажу, як дописи про політику. Ще більше прикро, що людей інколи припиняє цікавити моя творчість, коли дізнаються, що я не готовий голосувати за їхнього кандидата. Але – як вже є. Тим не менш… Вважаю, ми з Романом Сорокою , Вадимом Захарченко, В’ячеславом Коротким і Валентином Миронюком непогано попрацювали, за що й дякую своїм колегам! І, звісно, ж хочу подякувати всім, хто любить і підтримує «Був‘є», хто слухає наші пісні та чекає на наші концерти! Ви – найкращий стимул для роботи і натхненник для творчості!» – пише у Facebook Сашко Положинський.

Вже в травні «Був’є» вирушає в тур містами України, який завершиться великим Першим Сольним Концертом в Києві. 28 травня в Caribbean Club можна буде вперше наживо почути обидва альбоми та пісні, які не увійшли до них, а також привітати фронтмена з Днем народження, який святкуватиме Олександр, як і належить артисту на сцені, саме 28 травня.

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класний альбом! Правда, я не одразу вподабав його, але згодом, прослухавши декілька разів, сподобався. Прослуховую час-від-часу).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *