Був'є – Я Біжу
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Був’є – Я Біжу (Кліп)

Сашко Положинський презентує другий кліп відеографії свого нового проекту «Був’є» на пісню «Я Біжу» з нещодавно оприлюдненого альбому під назвою «12 пісень, якими Був’є сповіщає про своє існування». Над свіжим відео працювала фактично та сама команда, що створила і перший кліп «Голова»: режисерську роботу разом із Сашком розділив Артем Григорян, який також займався монтажем відзнятого оператором Сергієм Познанським матеріалу.

У відео окрім, власне, самих музикантів «Був’є» глядач побачить головного героя, який відповідно до назви та концепції кліпу «Я Біжу» пересувається у кадрі досить швидко. Та це й не дивно, адже він справжній спортсмен, віце-президент Федерації триатлону України, тренер та бізнесмен Андрій Оністрат. Саме його біг символізує у ролику шлях людини до своєї мети, що дуже часто пролягає через хащі різних життєвих труднощів та негараздів, але сходити з якого ніколи не можна.

Андрій Оністрат розповів, що отримавши пропозицію щодо зйомок від Сашка та ознайомившись із самою композицією, він був вражений, адже йому одразу здалося що цей трек було написано саме про нього. «Я засоромився, адже мене не полишало відчуття, що Положинський написав її про мене. Але згодом з’ясувалося, що він її створив ще за рік до нашого близького знайомства. Тож, напевно це доля. Особисто мене ця пісня мотивує, додає віри у власні сили, та завжди змушує бігти далі», – зазначив «Бегущий банкир».

Цікаво, що сам лідер і засновник «Був’є» залишився не дуже задоволеним розголосом та медіа-розповсюдженням попереднього кліпу та синглу «Голова», тож не соромтеся лишати ваші відгуки, побажання та враження від нової роботи у соціальних мережах або безпосередньо на YouTube.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класна пісня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *