Був'є та Віктор Павлік – Бо В Сні Відлітаю
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Був’є та Віктор Павлік – Бо В Сні Відлітаю (Сингл)

Віктор Павлік продовжує нарощувати свої рокові оберти, презентуючи все нові й нові спільні треки з іншими українськими музикантами в оновленій незвичній обробці. Сьогодні ми вже розповідали вам про спільне виконання пісні «Хвилі» Віктором та хлопцями з гурту Rock-H, а раніше вже згадували на сайті про сумісну роботу пана Павліка та колективу «Чумацький Шлях» з міста Хмельницький. І от, стало відомо що до проекту «Віктор Павлік та друзі – З новим Rockom» долучився Сашко Положинський!

Незмінний лідер «Тартака» спільно з Віктором презентували у мережі пісню «Бо В Сні Відлітаю» з творчого репертуару останнього (на слова Олега Майовського), записану в рамках сайд-проекту Положинського під назвою «Був’є». Сашко зазначив, що під час роботи над цим треком всі музиканти прагнули максимально повно передати світлий та щирий зміст твору, використавши для цього модернізоване аранжування. Наразі результати своєї спільної творчої роботи музиканти передають українським радіостанціям та чекають від них на позитивну відповідь.

Нагадаємо, що дуетна збірка пісень Віктора Павліка та друзів побачить світ 1 квітня 2016 року, а наразі вже відомо про приєднання до неї, окрім вищезгаданих виконавців, також гуртів «Мотор’ролла», «Пан – Пупец’», Martovi Orchestra, Остапа Панчишина (екс-«Патриція») та багатьох інших.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *