Був'є - Стіна
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Був’є – Стіна (Відео)

Новий проект Сашка Положинського під назвою «Був’є» нещодавно оприлюднив свій другий студійно записаний сингл – свіжу пісню «Стіна». Не так давно відбулася і концертна презентація новоствореного проекту, яка отримала багато схвальних відгуків від фахівців і прихильників якісної української музики. Сам Сашко назвав виступ на цьогорічному фестивалі «Бандершат» досить вдалим, і не зважаючи на чутки про те, що це був перший і останній живий концерт «Був’є», запевнив громадськість, що кожен з учасників проекту має за мету його подальший розвиток і загальне музичне вдосконалення.

Музиканти також розповіли, що отримали чимало прохань від публіки записати якомога більше своїх композицій, чим вони власне і планують займатися найближчим часом. Нагадаємо, що вихід дебютного альбому «Був’є» було анонсовано на осінь-зиму 2014 року.

Спеціально до дня Незалежності України Сашко Положинський та інші учасники «Був’є» представили слухачам змонтований відеоряд до нової пісні «Стіна», запис якого відбувався під час вже згаданого раніше фестивалю у Луцьку. «Хай це відео стане нашим подарунком всім українцям до Дня Незалежності. Слава Україні! Зі святом!», – значиться в анотації до відео. Завантажити нову пісню у форматі mp3 можна за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Клас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *