Був'є – Сонечко Шкварить
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Був’є – Сонечко Шкварить (Кліп)

«Сонечко Шкварить» – дуже точний обрис українських погодних реалій останнього тижня, а ще саме таку назву отримала нова пісня проекту Сашка Положинського – «Був’є». Сама композиція була оприлюднена у мережі вже більше місяця тому та наразі є доступною для придбання на Google Play чи iTunes, або ж для ознайомлення онлайн. Ну а сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги офіційний кліп до згаданого треку, який хоч і не має будь-якої сюжетної лінії, натомість дуже точно передає саму назву роботи – «Сонечко Шкварить», при чому й у Греції також (саме там проходили зйомки ролику).

Зйомки кліпу «Сонечко Шкварить» відбувались впродовж трьох днів у Греції, в мальовничих околицях курорту Лутракі, який розташований на узбережжі Коринфської затоки Іонічного моря. Режисером та за сумісництвом оператором роботи виступив Іван Захаренко.

Цікаво, що не зважаючи на таку спекотну назву, дану композицію Сашко написав ще взимку. «Це перший сингл з майбутнього другого альбому «Був’є». У нас є ще дві нові пісні, які ми будемо скоро презентувати, але вони до того альбому не увійдуть (одна з них вже з’явилася у мережі під назвою «Легіон», – прим). «Сонечко Шкварить» – пісня літня і сонячна, тому не дивно, що ми обрали саме її, зважаючи на те, що вона була повністю готовою у сезон, коли літо і сонце є дуже актуальними», – коментує Сашко Положинський.

Варто також додати, що наразі із назвою свого другого альбому, реліз якого заплановано на осінь поточного року, учасники команди ще не визначилися, та закликали своїх прихильників пропонувати власні потенційні варіанти назви у соціальних мережах. Долучайтеся до обговорення і ви!

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Був’є – Сонечко Шкварить

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класна музика!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *