Був’є – Ось Тобі Моя Рука
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Був’є – Ось Тобі Моя Рука (Кліп)

Лідер гуртів «Тартак» та «Був’є» Сашко Положинський презентував нову пісню і відео «Ось Тобі Моя Рука», які були створені за сприяння українських спортивних телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2». Не важко зрозуміти, що дана робота – це музична підтримка нашій футбольній збірній, яка, здається, таки подіяла, адже напередодні наші спортсмени виграли два матчі турніру «Ліга Націй» (Чехія 1:2 Україна; Україна 1:0 Словаччина).

«Кілька днів тому телеканал «Футбол» презентував пісню «Був‘є» – «Ось Тобі Моя Рука». Хтось вже встиг подумати і навіть сказати, що це гімн української футбольної Збірної, а насправді це просто пісня підтримки. Підтримки тих, хто вболіває, тим, за кого вболівають. Насправді, мені особисто дуже подобається ця пісня. В тому числі й тому, що в ній жодного слова про футбол. Зате є слова про єдність, віру і впевненість, та про перемоги, які нас чекають попереду. А ще, як мені здається, вдумливий слухач здатен знайти в цій пісні кілька дуже важливих і правильних підтекстів. Мені дуже хотілося б, щоб ця пісня сподобалася людям – і футболістам, і вболівальникам, і навіть людям далеким від футболу. Бо це пісня про нас, це пісня підтримки, і я дуже хочу, щоб вона нас єднала, надихала та підтримувала. Дякую всім, хто знімав і знімався, дякую всім хто вже слухає і поширює! Всім нам перемог – і не лише футбольних!» – пише у Facebook Олександр Положинський.

Варто зауважити, що кліп «Ось Тобі Моя Рука» було знято силами згаданих нами футбольних телеканалів, а мелодія самої пісні відтепер має супроводжувати всі двобої нашої національної команди. Нагадаємо, що свій наступний поєдинок збірна проведе 16 жовтня 2018 року, а її опонентом знову стане команда Чехії.

Був’є – Ось Тобі Моя Рука

Був’є у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *