Не Свари Мене, Мамо
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Був’є – Не Свари Мене, Мамо (Сингл)

Сьогодні, 15-го квітня, день подвійної прем’єри – презентація нового проекту Сашка Положинського під назвою «Був’є» а також дебютного відео до пісні «Не Свари мене, Мамо» в його рамках. «Річ у тому, що мені, як авторові пісень, доводиться писати їх трошечки більше, ніж потрібно для репертуару групи Тартак… І в результаті накопичується певна кількість композицій, які з різних причин не знаходять свого слухача. Мене, як автора, це звичайно ж непокоїть і бентежить. Коротше кажучи, свого часу виникла ідея створити якийсь окремий проект для реалізації всіх цих нереалізованих пісень», – розповів Сашко в одному зі своїх інтерв’ю. Дату презентації свіжого матеріалу було також обрано не випадково, адже саме сьогодні День народження матері незмінного лідера Тартака.

Сашко зазначив, що і сама назва новоствореного бісайд-проекту несе в собі певний сенс: «Щось було, щось є, і поки воно має своє минуле, поки воно має своє теперішнє, воно може претендувати і на якесь майбутнє. Така собі філософія життя». Проте коли він цю назву вигадав, про якісь глибинні підтексти співак не розмірковував. Вона просто з’явилась у робочому записнику Сашка, в якому той занотовує свої ідеї і творчі нариси. Саме так, з декількох літер і апострофу, майже сама собою, склалася назва майбутнього проекту.

Створенню зазначеного проекту великою мірою сприяло знайомство Олександра із Романом Сорокою, який співпрацює з багатьма українськими гуртами. Вони домовились працювати так, що Сашко приносить свої пісні, а Роман «одягає» їх у гарну музику, запрошує музикантів, яких вважає необхідними для реалізації їхніх спільних музичних ідей.

Сама композиція «Не Свари мене, Мамо» була написана доволі давно – роки за три тому. Спочатку Сашко запропонував її своїм друзям з гурту Kozak System, але вона не надто вписувалася в їхній репертуар. Та й з творчого доробку «Тартака» вона також дещо вибивалася. Так і лежала ця пісня три роки, чекаючи на ще одне, дещо видозмінене творче обличчя Положинського. Ось що розповідає про неї автор: «Як на мене, за останні кілька місяців ця композиція набула додаткової актуальності. Всі ми так чи інакше потрапляємо в різні ситуації, пов’язані з тим, що нашим близьким і рідним доводиться переживати. І це іноді створює конфлікти чи сварки. І тут ти приходиш і кажеш: “Не свари мене, мамо”… І мама одразу все розуміє. Переживати, звичайно, вона менше від цих слів не стане, але значною мірою, можливо, стане на бік того, хто це говорить». Відео до неї представляє собою колаж з фотографій, надісланих людьми, які засвідчили свою підтримку новому проекту.
На сьогоднішній день у процесі роботи «Був’є» перебуває п’ять композицій, а «Не Свари Мене, Мамо» – єдина повністю завершена річ. Тож зовсім скоро чекаємо нових прем’єр від Положинського і Ко.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класна пісня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *