Був'є – Голова
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Був’є – Голова (Кліп)

Новинка від сайд-проекту Сашка Положинського – сьогодні близько опівночі у мережі з’явився довгоочікуваний свіжий кліп «Був’є» на пісню «Голова». Ця композиція вже встигла полюбитися слухачам проекту, адже неодноразово виконувалася музикантами під час живих цьогорічних виступів. З особливостей треку можна виділити значно меншу кількість речитативу від Сашка і більше чистого співу як такого. Та й дійсно, на те, напевно, і потрібні сайд-проекти, щоб мати змогу реалізувати нехарактерні для основного напрямку своєї творчої діяльності задуми та спробувати себе у трохи інших музичних амплуа. А український слухач від цих експериментів лишається лише у виграші.

Режисером та оператором нового відео виступив Артем Григорян. Цікаво, що представлена слухачам робота є по суті другою версією кліпу на пісню «Голова», адже, за словами Сашка Положинського, люди, що мали першими втілити у життя ідею ролика, так і не змогли довести справу до кінця, тож йому довелося фактично повністю змінити концепцію виднограя.

Окрім того, лідер «Тартака» розповів, що оскільки він зараз знаходиться з гуртом у турі, то кінцевого варіанту кліпу «Був’є» він так і не бачив, тож йому залишається лише сподіватися, що його нещодавній сон не виявиться пророчим. Адже кілька днів тому співаку наснилося, що всі вітчизняні ЗМІ його масово і дуже сильно критикують, ба більше – навіть поливають брудом, і все це пов’язано саме із прем’єрою відео у рамках проекту «Був’є».

Такі переживання можна пояснити тим, що загалом, нові релізи від «Був’є» – подія нетривіальна, адже останнім часом пан Положинський з головою поринув у роботу над новим альбомом «Тартака» під назвою «Вічність», який має з’явитися на поличках музичних крамниць вже найближчим часом. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класна пісня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *