Марія Бурмака – І прийде весна
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Марія Бурмака – І прийде весна (Сингл)

Коли зимова пора «де-юре» вже склала свої повноваження, але «де-факто» все ще продовжує відчайдушно сперечатися за владу на вулицях, Марія Бурмака презентує нову весняну пісню під назвою «І прийде весна». За словами відомої співачки, навіть коли нам здається, що серце ніби вкрите суцільним шаром інію, рано чи пізно ця крига скресне, любов все рівно прийде і все навколо обов’язково розквітне. При чому, цілком можливо, чекати її лишилося лічені хвилини, а може навіть і секунди.

Авторкою слів і музики пісні «І прийде весна» виступила сама Марія Бурмака, а в роботі над остаточним варіантом аранжування виконавиці допомагав саунд-продюсер Олександр Жижченко. Запис, а також подальші зведення і мастеринг треку проходили на студії звукозапису Innertion Studio.

Звісно, прихід весняної пори багато у кого у найпершу чергу асоціюється зі скорим настанням жіночого свята, яке в нашій країні наразі викликає чимало суперечок. Прокоментувала потенційне святкування 8 березня і Марія Бурмака: «Хай цей день і виглядає наче привітання із виходом жінок з вікового рабства, але в принципі десь так воно і є. Що ж робити з цим днем? Я можу підказати – вітайте, якщо хочеться вітати, даруйте, якщо хочете дарувати! А якщо не хочете – не робіть цього, не мучтесь, головне –без демонстративних заяв! Врешті-решт, хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – шукає причини».

Нагадаємо, що раніше Марія вже презентувала «зимову» композицію «Інеєм», тож сьогоднішня весняна прем’єра виглядає досить логічно. Що ж, чекаємо на наступний спекотний літній трек!

Українська музика: Марія Бурмака – І прийде весна

iTunes
Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *