Бумбокс – Твiй номер/Плющ
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Бумбокс – Твій номер/Плющ (Кліп)

«Якщо альбом з двох частин, то і кліп має бути з двох частин», – вирішили хлопці з гурту «Бумбокс». Напередодні свят вони презентували подвійний кліп до пісень «Твій Номер» і «Плющ», які увійшли до другої частини платівки «Таємний Код. Рубікон».

Ідея поєднати два свіжі треки у єдине ціле належить продюсеру команди Олексію Согомонову. «Дякую моїм хлопцям за віру і працю. Спасибі всій команді – було легко, цікаво і дивно по доброму. З прем’єрою нас, друзі. До вашої уваги «Бумбокс» – «Твiй номер / Плющ», – написав Олекій у соціальних мережах.

«Рок-гурт якісний настільки, наскільки він крутий наживо. У цьому році я вперше побачив «Бумбокс» на сцені. І не просто на сцені, а в Палаці спорту. Тоді гурт випромінював настільки сильну енергію, що її можна було буквально помацати. Такі моменти складно закарбувати і ще складніше не зіпсувати. Але я бачу, що у нас все вийшло. Менше тижня підготовки. 14 знімальних годин. Більше ста приладів. Пісня, знята одним кадром з третього дубля … Однозначно – кращий сетап цього року: кліп-концерт «Твій номер / Плющ», – коментує режисер Стас Гуренко .

Бумбокс – Твiй номер/Плющ

На знімальному майданчику, звісно ж, не обійшлося без курйозних моментів і гумору. «Артур Радько був задіяний на зйомках відео «Твій номер/Плющ» у якості фотографа, техніка, а також актора масовки. Але і цього, все ж таки, виявилося мало – надягнувши бейсболку і сорочку Паші, який був вимушений терміново поїхати у справах, на прохання режисера, Артур тимчасово приміряв на себе роль клавішника «Бумбокса». І так вже старанно він «грав», що режисер кліпу, Стас Гуренко, навіть попрохав Артура «трохи тримати себе в руках», – розповів Андрій Хливнюк.

Що ж стосується самих візуалізованих пісень, то за словами Андрія, «Твій Номер» є найсвітлішої композицією нової платівки, і саме це завжди змушувало його грати цей трек на живих виступах задовго до релізу альбому. А робота «Плющ» – це не тільки реверанс музикантів у бік класичної української літератури, але і пісня, яка свого часу врятувала його від занурення у затяжну депресію.

Бумбокс – Твiй номер/Плющ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *