Бумбокс – Твiй на 100%
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс – Твiй на 100% (Сингл)

«Бумбокс» оприлюднили ще один сингл зі свого майбутнього лонг-плею «Таємний Код» – пісню під назвою «Твiй на 100%». Нагадаємо, що раніше було презентовано спільний сингл «Бумбокс» та The Gitas (детальніше про нього тут), який також увійде до згаданої платівки. Запис треку відбувався на столичній студії «Бобіна» під керівництвом звукорежисера Дмитра Хомулко, знаного за роботою над попередніми релізами ББ.

За словами незмінного лідера формації Андрія Хливнюка, композиція «Твiй на 100%» базується на реальній життєвій історії, яку йому розповіла одна з прихильниць колективу. «Вона просто взяла і вивалила мені власну історію, а я її віддаю вам, тримати цю історію у собі не хочу», – каже виконавець.

Він також розповів, що початково була ідея презентувати пісню «Твiй на 100%» вже перед самим релізом альбому, коли всі пісні вже будуть записані, але в якийсь момент Андрій зрозумів, що просто не зможе тримати стільки часу цю історію у собі: «Я не зміг втримати у собі цю пісню, вона мені боліла, пекла».

І хоча офіційна прем’єра треку «Твiй на 100%» відбулася тільки сьогодні, 28 листопада 2018 року, численні прихильники гурту вже встигли залишити у мережі цілу купу позитивних відгуків: «Чудова пісня, як завжди розлетиться на цитати»; «Тут все супер! Звук, текст, аранжування. З кожною новою піснею ви стаєте кращими»; «Дякую за цю історію, відгукнулося всередині»; «Крутий sound з «брудною» гітарою!»; «Ви так змінилися в кращу сторону!».

Зауважимо, що, судячи з інтерв’ю Андрія Хливнюка, вихід нового альбому «Бумбокс» очікується навесні 2019 року. Окрім того, у грудні 2018 року має відбутися прем’єра документального серіалу «Код Френч», в основу якого потрапить відеоматеріал зі французької студії La Fabrique, де гурт нещодавно записав дві пісні.

Бумбокс – Твiй на 100%

iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *