Бумбокс & Тіна Кароль – Безодня (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Бумбокс & Тіна Кароль – Безодня (Кліп)

Обіцяний кліп «Безодня» від гурту «Бумбокс» та співачки Тіни Кароль уже у мережі! Ролик було знято протягом однієї ночі в одному зі столичних знімальних павільйонів.

Режисером та оператором новинки виступив Стас Гуренко. «Дякую тобі, чуваче, ти зробив все настільки круто, швидко і професійно, що навіть жодних правок не було», – звернувся до режисера лідер «Бумбокс».

В свою чергу режисер зазначив, що варто віддати належне самим виконавцям, адже, за словами кліпмейкера, кожен із них дуже точно відчував пісню «Безодня» і тому чітко знав як поводити себе у кліпі без жодних режисерських підказок.

Цікаво, що для Тіни Кароль цей дует став першим у кар’єрі. «В цій пісні ми поєднали не тільки наш музичний досвід, але і досвід життєвий. Тому ця композиція звучить, я би сказала, зважено. Зазвичай, коли я отримую на руки свої кліпи, у мене завжди є правки. Але цього разу я не мучила Андрія і одразу погодилася. Адже зняли класно! Щиро дякую усій команді», – коментує співачка.

Презентація кліпу і пісні відбувалася в прямому ефірі, який провадили на сторінках «Бумбокс» і Тіни Кароль у соціальних мережах. В його рамках артисти також відповідали на питання підписників, які першими побачили відеороботу до нової композиції і почули спільний живий виступ двох виконавців.

Бумбокс & Тіна Кароль – Безодня
Придбати пісню
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *