Бумбокс & The Gitas
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс & The Gitas – Тримай мене (Сингл)

Сьогодні «Бумбокс» запрем`єрили довгоочікувану новинку – спільний сингл із гуртом The Gitas (проект Саші Чемерова, у минулому фронтмена команди «Димна Суміш») під назвою «Тримай мене»! Авторство слів нового треку належить дуету вокалістів – Саші Чемерову та Андрію Хливнюку. Запис цієї творчої колобрації, з огляду на географічну віддаленість, відбувався на двох студіях – Бобіна Records (Київ) і Red Gate Recorders (Лос-Анджелес).

Цікаво, що це не останній результат співпраці Саші і Андрія, якщо вірити дописам останнього у Facebook: «Отже, вже відбулася прем’єра пісні «Тримай мене». Ви почуєте дві версії цієї пісні, як у складі «Бумбокс»/the Gitas, так і у складі «Бумбокс»/«Димна Суміш».

У свою чергу Саша Чемеров зазначив, що «Тримай мене» – дуже особлива пісня, що має особисто для нього декілька різних змістових навантажень, які, на думку музиканта, мають відкритися і слухачам. Загалом цю композицію вони хотіли зробити вже дуже давно (років з 10 тому), але, як то часто буває, до неї все ніяк не доходили руки з огляду на чималу зайнятість двох музичних проектів, та, звісно ж, географічний чинник. Втім, «два береги таки зійшлися і полилася річка під назвою «Тримай Мене».

Разом із тим у прес-релізі від «Бумбокс» повідомляється, що версій пісні буде не дві, а цілих три – оригінальна (сьогоднішня), акустична, а також версія Чемерова. З нетерпінням чекаємо наступних новин!

Бумбокс & The Gitas – Тримай мене

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *