Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс & The Gitas – Тримай мене (Чемеров Version)

Вже, напевно, всі поціновувачі української сучасної музики встигли насолодитися спільною композицією The Gitas та «Бумбокс» під назвою «Тримай мене», до якої музиканти також нещодавно презентували відеокліп. Але, варто зазначити, що на одній лише версії життя та розвиток треку «Тримай мене» точно не завершилися – слідом за оприлюдненням оригінальної композиції, учасники обох команд анонсували появу Чемеров Version, а також акустичного запису. І поки дата оприлюднення акустики залишається під питанням, версія від лідера The Gitas (а раніше «Димної Суміші») вже потрапила у мережу та очікує на ваші коментарі.

Друга версія «Тримай мене» характеризується посиленим нервом та протяжним гітарним саундом, які є частинками фірмового саунду The Gitas. Варто зауважити, що думки слухачів стосовно версії by Саша Чемеров дещо розділилися: «Перша версія звучить дуже звично, та в деяких моментах навіть нудно, а ця – зовсім по-новому, кожен момент є супер цікавим і захоплюючим, хочеться слухати ще і ще! Тут відчуваю довершеність»; «Взяти би вступ і куплет Хливнюка з першої версії, а інше з цієї – був би шедевр! Тут куплет Чемерова явно кращий, в плані партії гітари так точно»; «Дуже подобається саме ця версія! Сильна пісня».

Цікаво, що прем’єра версії Чемерова у мережі відбулася значно «тихіше» у порівнянні з оригіналом, тому, цілком можливо, ще не всі прихильники обох команд встигли познайомитися із нею. Тим паче, у The Gitas були й інші інформаційні приводи для слухачів – новий відеокліп до англомовного треку Purge про боротьбу із внутрішніми демонами, а також анонс майбутнього концерту у столиці України (27/07, Зелений Театр).

Тримай мене (Чемеров Version)

Бумбокс у Facebook
The Gitas y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *