Тримай мене (Акустична версія)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс & The Gitas – Тримай мене (Акустична версія)

Презентуємо «нетутешню», за словами Саші Чемерова, версію пісні «Тримай мене» від «Бумбокс» & The Gitas, що стала фінальною крапкою спільного релізу двох відомих команд. Як ви знаєте, спочатку «Бумбокс» та The Gitas презентували оригінальну версію згаданого треку (саме вона звучить у кліпі), потім була версія by Саша Чемеров, а наразі музиканти оприлюднили ще й заключну акустичну варіацію композиції, яка вже встигла полюбитися вітчизняним меломанам.

Як зазначили музиканти, чи не найголовніше, що є у цій композиції – це «повітря, яке залишається для слухачів», тому у ній кожен має змогу віднайти власний сенс. До слова, і «Бумбокс», і The Gitas одразу ж порадили усім прихильника рокового саунду не оминати увагою і даний акустичний трек, на що ті, судячи із кількості відгуків у мережі, відповіли згодою. «Торчу від цього треку у всіх його проявах»; «Цінність різних варіантів, як на мене, у тому, що вони є різними за настроєм і несуть різні історії»; «Я тепер розриваюся, яка версія з трьох мені подобається найбільше»; «Чистий кайф від чистої музики»; «Найкраще, що чула останнім часом серед різноманіття вітчизняних пісень», – пишуть слухачі новинки в інтернеті.

Акустична версія пісні The Gitas & «Бумбокс» записана в Києві, в студії «Звукоцех», а зведена і відмастерена в студії «Істок». Авторкою обкладинки виступила молода столична художниця Евеліна Яцеленко, яка також займалася розробкою арт-стилю платівки «Люди» від BB.

Бумбокс & The Gitas – Тримай мене (Акустична версія)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *