Бумбокс - Термінал Б
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс – Термінал Б

Нова, п`ята за ліком студійна платівка від гурту “Бумбокс” отримала назву “Термінал Б” і вмістила в себе одинадцять свіжих композицій, дві з яких (“Коля” та “Дитина”) вже було презентовано раніше у якості синглів до альбому. Така назва диску є дуже символічною для музикантів у світлі їх постійних перелетів і щільного гастрольного графіку, тож, “Термінал Б“, у більшій своїй частині, народився також в аеропортах. За словами учасників гурту, повітряний транспорт став для них майже другою домівкою, в якій вони проводять безліч часу, спілкуючись одне з одним, генеруючі нові творчі ідеї і пісні.
Фронтмен гурту Андрій Хливнюк зазначав, що альбом вийшов дещо легшим за двох своїх електро-гітарних попередників, проте зумів поєднати в собі потужність і гітарний драйв з цілком ліричними і зворушливими композиціями. Андрій також розповів, що відносно звуку і смислового навантаження “Термінал Б” вдався відсотків на сімдесят із запланованої ним сотні. Проте це лише надихне і направить “Бумбокс” у русло самовдосконалення і музичного пошуку в майбутніх релізах.
Свій попередній альбом “Середній вік” музиканти обгрунтовано вважають чи не кращим по звучанню за весь творчий період “Бумбоксу“, тому “Термінал Б” було вирішено писати на тій самій студії “З ранку до ночі”. Рівно рік студійно-аеропортної роботи знадобився хлопцям для презентації своєї нової платівки, на пітримку якої, до речі, пройде масштабне турне Україною і країнами СНГ.
Цікаво, що перша композиція “Терміналу Б” під назвою “Коля” була раніше відома слухачам як “Піддубний Микола?”, проте, за словами музикантів, пісня вже встигла стати для них рідною і улюбленою, через що вони вирішили упустити офіційність назви, залишивши свого в доску знайомого “Колю”. Записати заключну пісню платівки “Кохана” музикантам допомагав харизматичний PianoБой, він же Дмитро Шуров, виконавши піано-партію треку. Варто зазначити, що композицію “Пепел” Андрій Хливнюк вважає трошки більше “своєю” у порівнянні з іншими колективними треками. “Пепел” звучить в одноіменному россійському серіалі Вадима Перельмана у якості саундтреку, що стало для гурту “Бумбокс” новим цікавим кіно-досвідом.
Загалом всі одинадцять композицій платівки відзначаються вельми різноманітним звуком і загальними музичними напрямками, характерними як для першого періоду творчості “Бумбокс“, так і для більш пізніх його проявів, а деякі елементи “Терміналу Б” стануть справжньою несподіванкою навіть для самих завзятих шанувальників команди.
Весь представлений музичний матеріал призначається виключно для ознайомлення. Придбайте після прослуховування офіційний електронний матеріал тут, або шукайте “Термінал Б” на полицях музичних магазинах вашого міста. Підтримуйте українське.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *